Steun Roef! via Rabo Clubsupport en stem vóór 26-9

Ga jij ook  weer stemmen voor Rabo ClubSupport? Heel fijn als je dat wel gaat doen. Je draagt daarmee het verenigingsleven in Moergestel een warm hart toe. Hoe mooi is dat? Wij zouden het ontzettend fijn vinden als je onze omnivereniging een van jouw stemmen geeft. Stemmen kan nog t/m dinsdag 26 september.

Want ook dit jaar doet Roef! weer mee met de Rabo ClubSupport actie van Rabobank Hart van Brabant. We zijn al een hele poos, en met heel veel inzet van vrijwilligers, bezig om ons clubgebouw toekomstbestendig te maken. Zo zijn de kantine en keuken vernieuwd, is een nieuwe toiletruimte met invalidetoilet gerealiseerd en zijn de kleedkamers grondig aangepakt. Hierbij is een nieuwe douchevoorziening gerealiseerd die aan alle moderne eisen voldoet; zoals legionellaproof en waterbesparend. En begin dit jaar is een nieuwe geluidsinstallatie geplaatst. Maar om ons clubgebouw te houden zoals het nu is, moet er ieder jaar wel iets gebeuren. Daarvoor kunnen we een mooie bijdrage van Rabo ClubSupport natuurlijk goed gebruiken. Dus: mocht je ons daarbij willen helpen….. alvast hartelijk dank dan voor je stem op Roef!.

Stemmen kan makkelijk via deze link:
https://www.rabobank.nl/leden/clubsupport/stemmen