Steun Roef! via Rabo ClubSupport!!!

Ook dit jaar doet Roef! weer mee met de Rabo clubSupport actie van rabobank Hart van Brabant. We zijn al enige jaren bezig om het clubgebouw toekomstbestendig te maken. Zo zijn de kantine en keuken vernieuwd, is een nieuwe toiletruimte met invalidetoilet gerealiseerd en zijn de kleedkamers grondig aangepakt. Hierbij is een nieuwe douchevoorziening gerealiseerd die aan alle moderne eisen voldoet, zoals legionellaproof en waterbesparend. Wij zijn nu bij de laatste afwerking aangekomen. Daarvoor kunnen we een mooie bijdrage van Rabo ClubSupport natuurlijk goed gebruiken.

Stem daarom op SV Roef!. Dat kan vanaf 4 oktober t/m 24 oktober, door iedereen die lid is van de rabobank. Lid worden is overigens gratis. Stemmen kan heel makkelijk via de Rabo App of online via rabobank.nl/clubsupport